Kurumsal

Elit gıda 2008 yılında kurulmuş olup;Sektöre un, susam ve maya ile başladı.2009 yılında Kütahya, Afyon, Eskişehir olarak pastanelere ve unlu mamüllere hammadde tedariğinde bulundu. 2010 yılında bünyesine bir çok firmanın distribütörlüğünü alarak ; Bilecik , uşak, Kütahya , Eskişehir , Afyon bölgelerinde hizmet vermeye devam etti.2013 yılında bünyesine yeni distribütörler katarak Eskişehir , Afyon, Kütahya, Isparta, Burdur, Bilecik, Uşak ve Bursa bölgesinde pastane, unlu mamüller, ekmek fırınları , cafe bistrolar ve oteller olmak üzere bir çok alanda hizmet vermeye devam etti. 2015 yılında yaklaşık 50 adet kurumsal firmanın distribütörlüğünü bünyesine katarak toplam 16 ilde 50 kişilik ekibiyle 30 araç ile 1.200 noktaya hizmet vererek Türkiye’nin pastacılık ve catering sektöründe önemli bir yer kaydetti. 2016 yılında Bursa depo,Eskişehir merkez depo ve Zonguldak depo olmak üzere toplam 21 ilde sektörünen  önde gelen kuruluşlarından biri oldu. Ayrıca perakende special  çikolata mağazası, akademi ve organizasyon ürünleri konsepti oluşturarak store mills markasını bünyesine kattı.Perakende sektörüne bu alanlarla ilgilenen kişilere istediği her şeyi öğrenebileceği ve uygulayabileceği bir ortam sağladı.


Elit Gıda olarak;

 • MİSYONUMUZ

  Sunduğumuz hizmetlerle sürekli değer üreten yenilikçi bir firma olmak 

 • VİZYONUMUZ

  Mağazamızın şubeleşerek sunduğumuz kaliteli hizmeti daha çok kitleye ulaştırmak.
  Çevre illerde store mills mağazamızı da elit gıda da olduğu gibi herkesin takdir ettiği firma haline getirmek.
  Gerek toptan gerek perakende satışlarımızda müşterinin  uygun fiyat , kaliteli ürün anlayışımız ile memnuniyetini sürdürülebilir kılmak.

 • KALİTE POLİTİKAMIZ

  Pellentesque imperdiet purus quis metus imperdiet fermentum. Suspendisse hendrerit id lacus id lobortis. Vestibulum quam elit, apibus ac augue ut, porttitor viverra dui. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque imperdiet purus quis metus imperdiet fermentum. Suspendisse hendrerit id lacus id lobortis. Vestibulum quam elit, apibus ac augue ut, porttitor viverra dui. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

   

KURULUŞ

Elit gıda 2008 yılında kurulmuş olup; Sektöre un, susam ve maya ile başladı.

2008

FİRMA DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ

2010 yılında bünyesine bir çok firmanın distribütörlüğünü alarak ; Bilecik, Uşak, Kütahya, Eskişehir, Afyon bölgelerinde hizmet vermeye devam etti.

2010

1.200 NOKTAYA HİZMET

2015 yılında yaklaşık 50 adet kurumsal firmanın distribütörlüğünü bünyesine katarak toplam 16 ilde 50 kişilik ekibiyle 30 araç ile 1.200 noktaya hizmet vererek Türkiye’nin pastacılık ve catering sektöründe önemli bir yer kaydetti.

2015

HAMMADDE TEDARİĞİ

2009 yılında Kütahya, Afyon, Eskişehir olarak pastanelere ve unlu mamüllere hammadde tedariğinde bulundu.

2009

YENİ DİSTRİBÜTÖRLER

2013 yılında bünyesine yeni distribütörler katarak Eskişehir, Afyon, Kütahya, Isparta, Burdur ,Bilecik , Uşak ve Bursa bölgesinde pastane, unlu mamüller, ekmek fırınları, cafe bistrolar ve oteller olmak üzere bir çok alanda hizmet vermeye devam etti.

2013

STORE MILLS

2016 yılında Bursa depo, Eskişehir merkez depo ve Zonguldak depo olmak üzere toplam 21 ilde sektörünen önde gelen kuruluşlarından biri oldu. Ayrıca perakende special çikolata mağazası, akademi ve organizasyon ürünleri konsepti oluşturarak Store Mills markasını bünyesine kattı. Perakende sektörüne bu alanlarla ilgilenen kişilere istediği her şeyi öğrenebileceği ve uygulayabileceği bir ortam sağladı.

2016